Chat.gen.tr Sizler için yeni temasını hazırlamış bulunmaktadır.Chat ve sohbetin vazgeçilmez adresi Chat.Gen.Tr bir chat sitesi değil bir Ailedir.

Chat sitelerinde veya sohbet sitelerinde bazı arkdaşlarımız cinsellik yada buna benzer konulara yönelmektedir fakat chat sitelerinin asıl amacı bu değildir.Chat sitelerine her yaştan insanlar girmektedir bu yüzden sohbetlerimizi ahlak ve edep konularından taviz vermeden yapmamız gerekmektedir unutmayın ki karşınızdaki bayanı yada erkeği kötü gözle baktığınız takdirde sizinde ablanız yada kızkardeşinizde sohbet etmek için giriş yapmış olabilir.
Birçok arkdaşımızın neden chat sitesine girer bir bayan sorusuna erkek aramak için demektedir buda genel bir yanlışlıktır chat sitelerinin amacı sohbet etmektir bunu real hayatlarımızda da sık sık yaparız ama real sohbetlerimizi cinselliğe dökmeyiz değilmi ?
Irc ise tamamen yanlış anlaşılan bir kavramdır arkadaşlar irc bir networkdür internet relay chat açılımının baş harflerini alan irc maksatı sohbet arkdaşları yada bilgi paylaşımında bulunulmasıdır.
Lütfen bu amaçtan dışarı çıkmayalım müslümanlığınızı dininizi kitabınızı asla unutmayın real hayatta nasılsanız chat sitelerinde de o şekilde olunuz …

Aynı zamanda diğer bir sohbet sitemiz olan www.sohbette.com öneririz.

 

Chat sitemizden yeni gelişmeler :

 

Chat.gen.tr uzun bir süre sonra Dmoz listesine girerek tekrar eski konumuna ulaşmıştır bundan sonraki hedefimiz Sohbet kelimesinde’de hedefini bulmasıdır.