Bizi Tanıyın

Chat.gen.tr, Türkiye merkezli olup, Dünya'nın dört bir tarafından kullanıcılara uzun yıllardır faaliyet gösteren çevrimiçi chat platformudur. Yıllara dayanan tecrübesi ve sunduğu hizmetleri ile, faaliyet göstermiş olduğu chat ve sohbet kategorilerinde taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamış bir sosyal topluluk olmanın da gururunu yaşamaktayız.

Faaliyet alanı olarak belirlediğimiz sohbet, chat, sohbet odaları ve mobil sohbet gibi arama hedeflerinin en çok tercih edilen sitelerinden ayrıcalığını sürdürmeye devam etmekteyiz. Hedeflerimizde elde ettiğimiz başarının öne çıkan nedenlerinden biri şüphesiz ki düzeni korumak için bir takım kullanım koşullarına uyumu zorunlu kılmamızdır. Bu zorunluluklar bir kısıtlamadan ziyade tüm kullanıcılarımızın rahat bir şekilde hizmetten faydalanabilmesi içindir. Yaygın olarak kabul gören bu gerekliliklerin temel amacı, kuruluş felsefelerimizden biri olan kaliteli bir sohbet ortamı sağlamaktır.

BAŞARIMIZIN SIRRI

Sohbet alanında 20 yıla yaklaşan bir tecrübe ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin farkında olup, onlara en iyi olanakları sunabilmeyi kendimize vazife edindiğimizin blinmesini isteriz. Sunduğumuz hizmetin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi ve sürekliliğine zarar gelmemesi içinde gerek web takımı ekibi, gerekse de sohbet servisi yetkililerimiz ile 7/24 olarak var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın.

Bize bu başarıyı kazandıran tüm ziyaretçilerimize de teşekkürü bir borç biliriz.