Sohbet Yardımı

Chat ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Sohbet ağımıza katılan kullanıcıların bizlere ulaşarak yönelttiği merak edilen popüler sorular ve verilen yanıtlar aşağıda listelenmektedir. Bu bilgiler arasına sıkça karşılaştığımız başka sorular geldiği taktirde ekleme yapılacaktır.

 • Sohbet Odası Nedir?

  Kısaca, bir sohbet odası arkadaşlarınızla veya yabancılarla konuşabileceğiniz, rastgele muhabbet edebileceğiniz bir çevrimiçi ağdır. Tüm kullanıcılar birbirleri ile metin ve emojiler yolu ile iletişim kurabilirler.

 • İyi bir izlenim bırakmak gerekli midir?

  Tabi ki. Bunun için doğru bir rumuz seçerek işe başlayabilirsiniz. Gerek yetkililere gerekse sohbet edenlere karşı kötü bir ilk izlenim oluşturmanız, sonraki ziyaretlerde size temkinle yaklaşılmasına, sizinle sohbet etmekten kaçınılmasına neden olacaktır.

 • Servisiniz mobil platformlar ile uyumlu mu?

  Site tasarımımız ve sohbet alt yapımız mobil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Dolayısı ile tablet, iPad ve cep telefonu gibi tüm mobil aygıtlar üzerinden rahatlıkla sitemizi ziyaret edebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

 • Sohbet alt yapınızı kendi sitemde kullanabilir miyim?

  Elbette. Eğer bir web siteniz varsa ve sizde sitenizde sohbet edilmesini istiyorsanız, platformumuza ait olan chat appletini web sitenize yükleyerek, ziyaretçilerinizin sohbet ağımıza katılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sitenizi çok sevdim, gelişmesine nasıl yardımcı olabilirim?

  Sosyal ağlar üzerinde sitemiz hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilir, arkadaş veya takipçi listenizde ki insanlarında sitemizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sisteme sağladığımız bilgilerin gizliliği güvence altında mı?

  Sistem ile kullanıcı arasında gerçekleşen veri alışverişi gizliliği tarafımızca sağlanmaktadır. Bir başka kullanıcı ip adresinizi, paylaşmadığınız taktirde e-posta adresinizi göremez, öğrenemez.

 • Sohbete yalnızca web sitesi üzerinden mi bağlanabiliriz?

  Sohbet hizmetinden yararlanabilmek için önünüzde birden fazla alternatif bulunmaktadır. İsterseniz tarayıcı üzerinden direk web adresimizi açarak, isterseniz bilgisayarınıza mirc programımızı yükleyerek, isterseniz de ilgili storelarda paylaştığımız mobil uygulamaları cihazlarınıza yükleyerek sohbete katılabilirsiniz.

 • Kurallara uymazsam ne olur?

  Sohbet kuralları hizmet kalitesinin sürdürülebilir olması için oluşturulmuştur. Kurallara uymayarak düzeni bozmaya yönelik hiç bir davranış hoş karşılanmayacağı gibi, sohbet hizmetinden kalıcı olarak uzaklaştırılmanıza neden olacaktır.

 • Şikayetler veya önerilerimizi tarafınıza nasıl ulaştırabiliriz?

  Bizlere iletmek istediğiniz her türlü öneri, istek ve şikayetleriniz için iletişim sayfasını kullanarak, formu doldurmak sureti ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.